Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Průmyslová ulice v Kladně prochází kompletní rekonstrukcí

  7:00
Frekventovaná Průmyslová ulice v Kladně právě prochází komplexní rekonstrukcí, a to včetně mostní konstrukce. Zakázku za více než 59 milionů korun spolufinancuje Regionální operační program Střední Čechy. Práce by měly být hotovy koncem června příštího roku.

Předmětem zakázky je celková rekonstrukce části místní komunikace ulice Průmyslová, konkrétně 950 metrů dlouhý úsek, který začíná před křižovatkou s ulicí 28. října - na Kopci a pokračuje přes trať Kladno Kralupy nad Vltavou směrem k průmyslové zóně Poldi.

Rekonstrukcí projdou i chodníky a veřejné osvětlení

Průmyslová ulice v Kladně prochází kompletní rekonstrukcí

Komplexní rekonstrukce bude probíhat ve stávajícím šířkovém a směrovém uspořádání komunikace, bude se týkat zejména vozovky, chodníků, veřejného osvětlení a mostu přes vlečkovou kolej včetně lávky pro pěší.

Jedná se o další z projektů, který směřuje k lepší dopravní obslužnosti města a který zároveň poskytne lepší komfort a bezpečnost řidičům i chodcům. Kladno v posledních letech prochází rekonstrukcí komunikací a chodníků a oprava Průmyslové do této systematické aktivity plně zapadá.

Rekonstruovaná komunikace přiláká nové investory a vytvoří se nová pracovní místa

Průmyslová je hlavní obslužnou komunikací průmyslové zóny Kladno - východ. Zajištění dobré dopravní dostupnosti a kvality životního prostředí v lokalitě spolu se snížením rizika úrazu osob a zvýšeného opotřebení a poškození vozidel i přepravovaného nákladu je podmínkou pro zajištění atraktivity a využitelnosti lokality pro nové i stávající investory. Přilákání nových investorů a tvorba pracovních míst je stěžejním faktorem dalšího rozvoje města a lokality.

Průmyslová ulice v Kladně prochází kompletní rekonstrukcí
Průmyslová ulice v Kladně prochází kompletní rekonstrukcí
Průmyslová ulice v Kladně prochází kompletní rekonstrukcí
Průmyslová ulice v Kladně prochází kompletní rekonstrukcí

Více informací a fotografií týkajících se rekonstrukce Průmyslové ulice najdete na internetových stránkách města Kladno www.mestokladno.cz.

ROP a Kladno
Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Hlavní zprávy

Z radnic a obcí

Články z kraje

Středočeský krajMagazíny TOPkontakt

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.