Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Praha 6: radnice mimořádně prodlužuje sbírku pro potravinovou banku

  7:00
Městská část Praha 6 kvůli velkému zájmu prodlužuje až do konce ledna 2015 potravinovou sbírku pro pražskou potravinovou banku. Sbírka tak nově bude od pondělí 5. ledna 2015 a potrvá až do pátku 30. ledna 2015.

Ondřej Kolář, starosta městské části Praha 6 a Věra Doušková, předsedkyně Potravinové banky Praha | foto: Městská část Praha 6

První kolo potravinové sbírky probíhalo od 9. do 23. prosince 2014 a během prosince se podařilo od jednotlivců i firem vybrat přibližně 300 kilogramů potravin. Městská část Praha 6 podporuje Potravinovou banku Praha z České Federace potravinových bank jako vůbec první radnice v České republice.

„Velmi rád bych poděkoval všem, kteří se do sbírky zapojili. Vážím si této pomoci a pro velkou odezvu z řad veřejnosti jsme se rozhodli sbírku ještě prodloužit. Během ledna 2015 tak bude znovu možné do hlavní budovy úřadu Prahy 6 a čtyř informačních kanceláří přinášet různé potraviny a další věci pro pražskou potravinovou banku. Mezi odběrateli banky jsou zařízení pro děti bez rodičů, pro osoby v krizi, pro mládež s hendikepem, pro osoby bez domova a další skupiny obyvatel ohrožené sociálním vyloučením. Všem těm mohou (nejen) občané Prahy 6 pomoci,” řekl Ondřej Kolář (TOP 09), starosta městské části Praha 6.

Praha 6: radnice mimořádně prodlužuje sbírku pro potravinovou banku

Pražská potravinová banka funguje od roku 2009, zajišťuje pomoc pro 93 organizací, které poskytují potraviny přibližně deseti tisícům lidí. Za více než pět let existence této banky je městská část Praha 6 vůbec první radnicí nejen v Praze, ale i v celé České republice, která nabídla pomoc a poskytla pro sbírku zázemí.

Praha 6: radnice mimořádně prodlužuje sbírku pro potravinovou banku

„Vítáme aktivitu Prahy 6, každá taková pomoc je pro nás a především pro naše odběratele, velkým přínosem. Na sbírce je skvělá pestrost, protože pro klienty je příjemné, když mohou dostat něco jiného, než dostávají běžně. Tentokrát jsme dostali například i okurky, ananas, jogurty, uzeniny a další. Vše z této sbírky jsme rozdali asi 15 organizacím z našich 93 odběratelů. V této chvíli se za pomoci občanů Prahy 6 a také jednotlivých firem vybralo už přibližně 300 kilogramů potravin, všem moc děkujeme a věříme, že další přispějí právě v lednu,” řekla Věra Doušová, předsedkyně Potravinové banky Praha z České Federace potravinových bank.

Praha 6: radnice mimořádně prodlužuje sbírku pro potravinovou banku

Kde a kdy můžete pomoci?

Na tato místa můžete přinášet potraviny vždy od pondělí do čtvrtka od 8:00 hodin do 16:00 hodin:

Hlavní budova Úřadu městské části Praha 6, Čs. armády 23, Praha 6, tel. 220 189 111,

Informační kancelář DELTA, Vlastina 888/34, Praha 6, tel. 233 312 225,

Informační kancelář BĚLOHORSKÁ, Bělohorská 1655/110, Praha 6, tel. 233 352 310,

Informační kancelář PETŘINY, Čílova 304/9, Praha 6, tel. 235 350 828,

Sem můžete přinášet potraviny vždy v pondělí a ve středu od 8:00 hodin do 14:00 hodin:

Informační kancelář DOLNÍ SEDLEC, V Sedlci 41/20, Praha 6, tel. 224 315 282.

Všechna sběrná místa budou na hlavních recepcích označena logy Prahy 6 a Potravinové banky Praha.

Praha 6: radnice mimořádně prodlužuje sbírku pro potravinovou banku

Co můžete přinést?

Potraviny, zeleninu, ovoce, cukrovinky, mléko a mléčné výrobky, kakao, konzervy, trvanlivé uzeniny, těstoviny, rýži a další potraviny, u nichž ještě neskončila doba expirace. Vítány jsou také čistící a hygienické prostředky.

V případě dotazů volejte na telefon: +420 721 520 262, nebo pište na: veradous.praha@post.cz

Kdo vaši pomoc dostane?

Více než 90 organizací s přibližně 10 tisíci odběrateli.

Další informace naleznete na:

www.praha6.cz

http://www.potravinovabanka.cz/pb-praha-o-s-/aktuality/

Česká Federace potravinových bank je spolek s humanitárním zaměřením. Je nevládní, apolitická a není vázána na žádné náboženské hnutí. Je řízená předsednictvem, ve kterém jsou reprezentovány hlavní charitativní organizace a potravinové banky působící na území republiky. Shromažďuje zdarma potraviny, skladuje a přiděluje je humanitárním nebo charitativním organizacím, které poskytují potravinovou pomoc potřebným lidem.

Praha 6: radnice mimořádně prodlužuje sbírku pro potravinovou banku

Další informace:

Adam Halmoši PhDr. Věra Doušová

tiskový mluvčí MČ Praha 6 předsedkyně Potravinové banky Praha

tel. 602 167 143 tel. 731 520 262

ahalmosi@praha6.cz veradous.praha@post.cz

www.praha6.czhttp://www.potravinovabanka.cz/jak-pomahat/

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Hlavní zprávy

Z radnic a obcí

Články z kraje

Hlavní město PrahaMagazíny TOPkontakt

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.