Doporučujeme

Koupaliště Petynka - radnice připravila v areálu překvapení

Koupaliště Petynka - radnice připravila v areálu překvapení | foto: Praha 6

Pražské koupaliště Petynka nabízí novinku: nedělní cvičení zdarma

Travnaté prostorné pláže, kvalitní čistá voda a padesátimetrový vyhřívaný bazén - to je jedno z nejlepších pražských koupališť Petynka v pražských Střešovicích.
Reklama

Plavecký areál Petynka je Vám k dispozici v letních měsících každý všední den od 7:00 do 21:00 hod. a o víkendu od 9:00 do 21:00 hod. A pozor v srpnu na vás čeká speciální akce. 

V neděli 10. srpna 2014 si určitě udělejte místo v diáři, ve spolupráci s fitness welness centrem Holmes Place nabízí Petynka nový sportovní program:

Od 14:00 hodin se můžete těšit na speciální lekce BodyBallance a Silvii Milanovou z fitness welness centra HolmesPlace, se kterou si můžete zacvičit populární BodyBallance na slunečné střeše na Petynce.

Od 15:30 hodin je přichystáno cvičení přímo ve vyhřívaném bazénu s Janou Machovou při lekci Aqua fitness. Obě akce a cvičební hodiny jsou pro návštěvníky Petynka zcela zdarma!

Na další doprovodné akce se můžete těšit také během září, sledujte proto aktuální web Petynky www.koupalistepetynka.cz 

Koupaliště Petynka

Koupaliště Petynka

Novinky pro děti i dospělé

Reklama

„Pro děti máme kaskádové brouzdaliště, které nahradilo starý dětský bazének a také nové herních prvky na stávajícím dětském hřišti. Ve spodní části koupaliště vyrostla malá indiánská vesnička s dvěma týpí, totemem a ohništěm. Rozšířili jsme sportovní nabídku pro dospělé o beachvolejbalový kurt,“ řekl Štěpán Stupčuk, místostarosta Prahy 6.

Velkou atrakcí nadále zůstává 103 metrů dlouhý tobogán a trampolína. Dalším zlepšením letošní sezóny je rozšířené občerstvení a nápojů.

„Petynka nabízí díky renovaci gastroprovozů zdravější jídla, zeleninové a ovocné saláty a nápoje,“ řekl Stupčuk. Celý provoz občerstvení funguje tak, aby zákazníci nemuseli čekat ve frontách a byli rychle obslouženi.

Koupaliště Petynka

Koupaliště Petynka

Vstupné nezdražujeme ani o korunu!

„Chceme vyjít vstříc hlavně rodinám s dětmi, zdravotně postižením a seniorům, proto jsme se rozhodli nezvyšovat vstupné ani o korunu a například pro seniory z Prahy 6 máme ve všední den vstup na Petynku zdarma,“ vysvětluje Stupčuk.

Každé dítě do 140 cm v doprovodu rodiče zaplatí pouze 30 korun a po 15. hodině se rodinné vstupné do areálu ještě snižuje. Celodenní návštěva dospělého stojí 150 korun, od 15:00 hod. pak 120 korun. Senioři starší 70 let z Prahy 6, kteří se prokáží průkazem totožnosti, mají ve všední den do areálu vstup zdarma. Pravidelní návštěvníci mohou i nadále využít systému slev a předplatného.

Koupaliště Petynka - radnice připravila v areálu překvapení
Koupaliště Petynka - radnice připravila v areálu překvapení

Koupaliště Petynka - radnice připravila v areálu překvapení

Hygienické testy: Petynka je jedno z nejčistších koupališť v Praze

Koupaliště Petynka patří dle testů kvality vody k nejčistším v Praze, a to zejména díky kvalitní technologii čištění vody a odborné péči.

„Když není horký letní den nevadí. Bazén na Petynce je totiž vyhřívaný a plavat se dá i v chladnějších dnech. Nezávislé hygienické testy navíc jednoznačně prokázali, že voda v bazénu splňuje nejpřísnější kritéria a Petynka je experty vyhodnocena jako jeden z nejčistších bazénu v Česku,“ řiká Stupčuk.

Mezi standardní službu patří i bezplatný internet a samozřejmostí je i možnost parkování před areálem zdarma. Stav areálu sledují webové kamery a veškeré dění a aktuality lze sledovat na webových stránkách www.koupalistepetynka.cz.

Reklama
Reklama

Nejčtenější

Reklama