Doporučujeme

Mozaiky ovládnou Galerii 1, staňte se umělcem i vy!

Mozaiky ovládnou Galerii 1, staňte se umělcem i vy! | foto: Loukamosaic

Mozaiky ovládnou Galerii 1, staňte se umělcem i vy

Od 5. do 27. prosince 2014 bude v Galerii 1 ve Štěpánské ulici č. 47 vystaven projekt charitativního rozměru Loukamosaic. Umělcem se zde může stát doslova každý.
Reklama

Reklama

Zakoupením tvůrčího kompletu v prodejnách uvedených na internetových stránkách projektu Loukamosaic v hodnotě 199 Kč si můžete sestavit dvě šestiúhelníkové mozaiky. Jednu z nich můžete instalovat do velké společné louky a druhou si nechat. Samotným zakoupením kompletu přispíváte na aktivity pořádané pro nevidomé a děti z dětských domovů.

Komplet pro vlastní tvorbu mozaiek

V kompletu najdete dvě podkladové formy, barevné střípky, fixační fólie, sběratelský tisk s číslem a certifikát s popisem „jak na to“. Pokud se rozhodnete se svou mozaikou připojit k tvorbě Loukamosaic, tento certifikát je souhlasem a prezentací vaší mozaiky v galerii na internetu, na výstavě v Galerii 1 a na dalších příštích výstavách Loukamosaic.

Občané Prahy 1 se projektu mohou zúčastnit zcela zdarma

Pro své občany připravila Městská část Praha 1 možnost se tohoto unikátního projektu účastnit zcela zdarma. Zdejší obyvatelé si mohou každou středu od 10:00 do 12:00 hod. bezplatně vyzvednout skládačku Loukamosaic na radnici Prahy 1 ve Vodičkově ulici č. 18 u Michaely Madejové v 7. patře, číslo kanceláře 705. Pro tvůrčí tým občanů Prahy 1 je připraveno celkem 100 krabiček, tak neváhejte a vyzvedněte si tu svou včas! Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz pro ověření trvalého bydliště na Praze 1.

Netradiční a nápadité výstavy v Galerii 1

Oldřich Lomecký, starosta Prahy 1, o projektu řekl: „Pro naše občany jsme připravili malý předvánoční dárek, jímž si mohou nejen zpestřit podzimní večery, ale také se zařadit mezi umělce, kteří svá díla vystavují ve výstavním prostoru naší městské části – Galerii 1. Projekt Loukamosaic považuji za skvělý právě kvůli tomu, že umožňuje vyniknout každému, kdo má tvůrčí zápal. Galerie 1 je pak místem, kde jsou vítány netradiční, nápadité výstavy“.

Projekt Loukamosaic, do kterého se již zapojilo více než 6 500 tvůrců z různých zemí, organizuje občanské sdružení Femancipation, o.s. Více informací o projektu najdete na www.loukamosaic.com.

Reklama
Reklama

Nejčtenější

Reklama