Doporučujeme

Přejeme vám advent plný klidu a pohody!

Přejeme vám advent plný klidu a pohody! | foto: Statutární město Plzeň

Druhý městský plzeňský obvod zve občany na vánoční akce

MO Plzeň 2 – Slovany zve veřejnost na tradiční Adventní zpívání před slovanskou radnici a na nově pořádané Vánoční trhy v Koterově. Zároveň svým občanům přeje příjemně strávený čas adventní a radostné prožití vánočních svátků.
Reklama

Reklama

Vánoční dění na Slovanech

V městské části Plzeň 2 – Slovany se v době adventu konají zajímavé akce, které stojí za to navštívit. Tradiční zpívání se bude opět konat na prostranství před radnicí na Slovanech, u slovanského vánočního stromu. Vánoční atmosféru tu budou navozovat různé hudební a pěvecké sbory. Jako každým rokem tu budou vystupovat během Adventu vždy v pondělí a středu v podvečer. První koncert proběhne před rozsvícením vánočního stromu v neděli 30. listopadu v podání Žesťového souboru a Folklórního souboru METELÁČEK ze ZUŠ Chválenická.

Za povšimnutí stojí ale také Vánoční trhy v Koterově. Na Vánoční trhy se můžete těšit v neděli 14.12. od 12:30 do 18 hodin na Koterovské návsi. Návštěvníci si budou moci zakoupit výrobky vánoční rukodělné výroby nebo se zahřát výtečným svařeným vínem. Na pódiu se navíc odehraje celá smršť různých vystoupení!

Vánoční trhy v Koterově

KDY: 14.12. 12:30 – 18:00 hodin

KDE: v areálu u hasičské zbrojnice (Koterovská náves 15)

Vánoční trhy v Koterově pořádá MO Plzeň 2 – Slovany druhým ročníkem ve spolupráci s místními dobrovolnými hasiči. I tentokrát se návštěvníci mohou těšit na pestrý doprovodný program, plný pódiových vystoupení dětských souborů, které pro tuto příležitost nacvičily speciální vánoční čísla.

Oproti loňskému roku se trhy uskuteční venku, vedle hasičské zbrojnice SDH Koterov. Na trzích přislíbilo účast více než deset prodejců, kteří návštěvníkům nabídnou vánoční dekorace, ručně vyráběné ozdobičky, vánoční perníčky a další vánoční sortiment. Připravena bude také bohatá nabídka občerstvení, lahodný svařák, voňavý čaj a také něco dobrého k snědku.

Přejeme vám advent plný klidu a pohody!

Na Vánočních trzích v Koterově bude mimo jiné k vidění spousta pěveckých a tanečních vystoupení, dokonce také jedno dramatické. Návštěvníci si budou moci prohlédnout také koterovský vánoční strom, který bude zdobit Koterovskou náves od prvního adventního víkendu.

Na akci srdečně zveme všechny, kteří mají rádi předvánoční atmosféru, něco pěkného si nakoupit a dobře se pobavit.

Přejeme vám advent plný klidu a pohody!

12. ADVENTNÍ ZPÍVÁNÍ 

Na Adventní zpívání před radnici na Slovanech zve starosta Lumír Aschenbrenner: „Rád bych všechny občany pozval na tradiční Adventní zpívání, kde se i letos představí celá řada nadaných pěveckých souborů. Těšit se můžete také na slavnostní rozsvícení stromu, které proběhne na první adventní neděli. Věřím, že vám zpívané koledy zpříjemní předvánoční čas a navodí vám tu správnou vánoční atmosféru.“

Přejeme vám advent plný klidu a pohody!

Slavnostní rozsvícení stromu : neděle 30. 11. 2014 od 16:30 hod.

Úvodní vystoupení ZUŠ Chválenická : Žesťový soubor

Folklórní soubor METELÁČEK

Druhý městský plzeňský obvod zve občany na vánoční akce

Druhý městský plzeňský obvod zve občany na vánoční akce

Reklama
Reklama

Nejčtenější

Reklama