Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Druhý městský plzeňský obvod zve občany na vánoční akce

  7:00
MO Plzeň 2 – Slovany zve veřejnost na tradiční Adventní zpívání před slovanskou radnici a na nově pořádané Vánoční trhy v Koterově. Zároveň svým občanům přeje příjemně strávený čas adventní a radostné prožití vánočních svátků.

Přejeme vám advent plný klidu a pohody! | foto: Statutární město Plzeň

Vánoční dění na Slovanech

V městské části Plzeň 2 – Slovany se v době adventu konají zajímavé akce, které stojí za to navštívit. Tradiční zpívání se bude opět konat na prostranství před radnicí na Slovanech, u slovanského vánočního stromu. Vánoční atmosféru tu budou navozovat různé hudební a pěvecké sbory. Jako každým rokem tu budou vystupovat během Adventu vždy v pondělí a středu v podvečer. První koncert proběhne před rozsvícením vánočního stromu v neděli 30. listopadu v podání Žesťového souboru a Folklórního souboru METELÁČEK ze ZUŠ Chválenická.

Za povšimnutí stojí ale také Vánoční trhy v Koterově. Na Vánoční trhy se můžete těšit v neděli 14.12. od 12:30 do 18 hodin na Koterovské návsi. Návštěvníci si budou moci zakoupit výrobky vánoční rukodělné výroby nebo se zahřát výtečným svařeným vínem. Na pódiu se navíc odehraje celá smršť různých vystoupení!

Vánoční trhy v Koterově

KDY: 14.12. 12:30 – 18:00 hodin

KDE: v areálu u hasičské zbrojnice (Koterovská náves 15)

Vánoční trhy v Koterově pořádá MO Plzeň 2 – Slovany druhým ročníkem ve spolupráci s místními dobrovolnými hasiči. I tentokrát se návštěvníci mohou těšit na pestrý doprovodný program, plný pódiových vystoupení dětských souborů, které pro tuto příležitost nacvičily speciální vánoční čísla.

Oproti loňskému roku se trhy uskuteční venku, vedle hasičské zbrojnice SDH Koterov. Na trzích přislíbilo účast více než deset prodejců, kteří návštěvníkům nabídnou vánoční dekorace, ručně vyráběné ozdobičky, vánoční perníčky a další vánoční sortiment. Připravena bude také bohatá nabídka občerstvení, lahodný svařák, voňavý čaj a také něco dobrého k snědku.

Přejeme vám advent plný klidu a pohody!

Na Vánočních trzích v Koterově bude mimo jiné k vidění spousta pěveckých a tanečních vystoupení, dokonce také jedno dramatické. Návštěvníci si budou moci prohlédnout také koterovský vánoční strom, který bude zdobit Koterovskou náves od prvního adventního víkendu.

Na akci srdečně zveme všechny, kteří mají rádi předvánoční atmosféru, něco pěkného si nakoupit a dobře se pobavit.

Přejeme vám advent plný klidu a pohody!

12. ADVENTNÍ ZPÍVÁNÍ 

Na Adventní zpívání před radnici na Slovanech zve starosta Lumír Aschenbrenner: „Rád bych všechny občany pozval na tradiční Adventní zpívání, kde se i letos představí celá řada nadaných pěveckých souborů. Těšit se můžete také na slavnostní rozsvícení stromu, které proběhne na první adventní neděli. Věřím, že vám zpívané koledy zpříjemní předvánoční čas a navodí vám tu správnou vánoční atmosféru.“

Přejeme vám advent plný klidu a pohody!

Slavnostní rozsvícení stromu : neděle 30. 11. 2014 od 16:30 hod.

Úvodní vystoupení ZUŠ Chválenická : Žesťový soubor

Folklórní soubor METELÁČEK

Druhý městský plzeňský obvod zve občany na vánoční akce

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Hlavní zprávy

Z radnic a obcí

Články z kraje

Plzeňský krajMagazíny TOPkontakt

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.